Ворскла у товариському поєдинку розгромила Динамо (Тбілісі)

Полтавська “Ворскла” в контрольному поєдинку здобула впевнену перемогу над “Динамо” з Тбілісі.
Грузини першими забили, на 10 хвилині матчу відзначився Зівзівадзе, проте ще до перерви “біло-зелені” відновили паритет, Шарпар реалізував пенальті на 31 хвилин. У другому таймі полтавці забили ще 3 голи. Чеснаков на 65 хвилині вивів Ворсклу вперед, через чотири хвилини Кулач збільшив перевагу до двох м’ячів, а завершальну крапку у матчі поставив Гіоргадзе на 81 хвилині. У підсумку “Ворскла” перемогла з рахунком 4:1.

02.02.2018. ТМ. Туреччина

“Ворскла” (Полтава)- “Динамо” (Тбілісі) – 4:1

Голи: Шарпар 31 (п), Чеснаков 65, Кулач 69, Гіоргадзе 81, – Зівзівадзе 10.

“Ворскла”: Шуст, Даллку, Чижов, Пердута, Сапай, Кравченко, Шарпар, Кобахідзе, Ребенок, Васін, Коломоєць.

У другому таймі на поле виходили: Каневцев, Гіоргадзе, Остапенко, Луценко, Саків, Чеснаков, Скляр, Кадимян, Одарюк, Глущук, Сидоренко, Шаповал, Кулач.

“Динамо”: Буліскерія, Тотадзе, Кхарабадзе, Рукая, Луцевич, Кардава, Кутейшвілі, Іванісеня, Шулая, Іванішвілі, Зівзівадзе.

У другому таймі на поле виходили: Гошадзе, Мамардашвілі, Габіташвілі, Угрекелідзе, Харшіладзе, Дзоценідзе, Гадрані, Кутсіа, Дарцмелія, Кітешвілі, Бабунадзе, Нінуа, Ергемлідзе, Хашірадзе, Габунія.