Гірник Спорт вдома поступився чернігівській Десні

Гірник Спорт з Горішніх Плавнів зазнав другої домашньої поразки поспіль. У рамках четвертого туру чемпіонату України в першій лізі, який відбувся 5 серпня, гірники поступились чернігівській Десні. Долю зустрічі вирішили два голи Філіпова, які той провів ближче до завершення другого тайму. Спершу гравець Десни на 69 хвилині реалізував пенальті, а потім через п’ятнадцять хвилин ще раз відзначився з гри.

Отже, в підсумку 2:0  третя поразка гірників у чотирьох проведених матчах й як наслідок місце у нижній частині турнірної таблиці. В наступному турі команда Сергія Пучкова відправиться в одеську область де зіграє з ФК Балканами.