Гірник Спорт на виїзді переміг Рух з Винників

Сьогодні, 21 липня, Гірник Спорт в рамках другого туру чемпіонату України в першій лізі, зустрічався на виїзді з «Рухом» з Винників й переміг з рахунком 3:2.

Першими у поєдинку відзначилися гості на 14 хвилині гол забив Моїсеєнко 0:1.

«Рухівці» відігралися з пенальті, який реалізував Бідловський в доданий арбітром час до першого тайму.

Одразу по перерві команди з інтервалом в одну хвилину обмінялися голами. Спершу на 47 хв Моїсеєнко забив вдруге в матчі, а на 48 хвилині Курелех намагаючись перервати передачу зрізав м’яч у власні ворота 2:2.

Все ж останнє слово в матчі було за гірниками,  на 65 хвилині Корольков з далекої відстані вдарив по воротах, голкіпер відбив перед собою, а на добиванні першим опинився Фаюк, який й встановив підсумковий рахунок у зустрічі 2:3.