Гірник Спорт підписав двох новачків

«Гірник-Спорт» продовжує комплектацію команди – клуб з Горішніх Плавнів підписав контракти ще з двома гравцями – воротарем та півзахисником. Обидва прийшли із тернопільської «Ниви».

23-річний воротар Роман Жмурко (дата народження – 27 липня 1993 року, зріст – 193 см, вага – 84 кг) є вихованцем Львівського державного училища фізичної культури. Попередній клуб Романа – тернопільська «Нива», у які він виступав з початку 2018 року (8 матчів, 10 пропущених м’ячів). За «Гірник-Спорт» провів перший тайм контрольного матчу із «Кременем» (1:1).  У «Гірнику-Спорт» Роман Жмурко виступатиме під 25-м номером.

Крім того, Роман Жмурко виступав за «Волинь» (4 гри, 4 пропущені голи у період виступів команди в УПЛ 2014 – 2017 рр), потім грав за «Волинь» у першій лізі (2017 – 2018, 3 матчі, 4 пропущених голи). 31 травня 2017 року дебютував за луцьку команду у прем’єр-лізі в матчі проти дніпровського «Дніпра». На 48-й хвилині матчу в Романа Жмурка вболівальники дніпровського клубу кинули петарду, після чого арбітр матчу зупинив гру та забрав команди з поля, внаслідок чого рішенням КДК ФФУ «Дніпру» була зарахована технічна поразка з рахунком 0:3.

26-річний півзахисник Андрій Герт (дата народження – 2 вересня 1994 року, зріст – 181 см, вага – 72 кг) є вихованцем футбольних шкіл СДЮШОР «Дніпро-75» (до 2007 р.) та ДЮФК «ІСТА» (2007 – 2010). Попередній клуб –  «Нива» (Тернопіль) – з 2018-го року провів за цей клуб 51 матч та забив 3 м’ячі.

Також виступав за «Нафтовик-Укрнафта» (2016-2017, 9 ігор) та був гравцем луганської «Зорі» з 2010 по 2013 роки. Тут грав за дубль та «Зарю-2» (79 ігор, 9 м’ячів).  З 2014 року виступав на аматорському рівні. Спочатку захищав кольори клубу «ВПК-Агро» (Магдалинівка), в футболці якого зіграв 2 матчі. Став переможцем чемпіонату Дніпропетровської області. В 2016 році виступав у складі ФК «Петриківки». У складі петриківського колективу зіграв 7 матчів (3 голи) та став володарем кубку Дніпропетровської області.