Гірник Спорт розійшовся миром з Інгульцем

4 лютого, Гірник Спорт провів черговий контрольний поєдинок на зборах. Суперником гірників став Інгулець з Петрового. Виграючи по ходу поєдинку два м’ячі команда з Горішніх Плавнів в підсумку завершила гру нічиєю з рахунком 2:2. Обидва голи в складі гірників забив Батюшин. За господарів відзначився Мішуренко та камерунець що знаходиться на перегляді.

«Інгулець» – «Гірник-Спорт» – 2:2

Голи: Батюшин, 15,  Батюшин, 31,  Мішуренко, 43,  ГНП, 71.

«Інгулець» (1-й тайм): Ганєв, Данильченко, Кучеренко, Балан, Солдат, Лупашко, Піднебенной, Запорожець, Клименко, Акименко, Мішуренко.

Інгулець» (2-й тайм): Гурідов, Гончаренко, Павлов, Новотрясов, Синегуб, Павелько, Рябушко, Елла, Довгий, новачок, новачок.

«Гірник-Спорт» (1-й тайм): Поштаренко, ГНП, Носарєв, Сидоренко, Цапій, ГНП, Корольков (к), ГНП, Батюшин, Шевчук, Черній.

«Гірник-Спорт» (2-й тайм): Камінський, Павлик (к), Кравчук, ГНП, Панасенко, Коваленко, ГНП, Фаюк, Шевчук (Черній,