Гірник-Спорт та Прикарпаття не виявили сильнішого

Оновлений «Гірник-Спорт» у матчі із «Прикарпаттям» продемонстрував себе боєздатним колективом та заробив перше очко в дебютному офіційному матчі 2021-го року.

Гірник-Спорт вже на перших хвилинах міг вийти вперед, проте Чередниченко не реалізував пенальті. Але господарі все одно відкрили рахунок у зустрічі, щоправда, у другому таймі. Прикарпаття повторило долю суперника: спочатку Дитко не забив з позначки, а трохи пізніше Курко вирівняв становище та встановив остаточний рахунок у поєдинку 1:1.

12 березня 2021 року. Чемпіонат України. Перша ліга. 1 тур. Кременчук. Стадіон «Кремінь-Арена» ім.. О. Бабаєва. + 1 градус.

«Гірник-Спорт» – «Прикарпаття» – 1:1 (0:0).

Голи: Краєв, 56 (1:0), Курко, 76 (1:1).

«Гірник-Спорт»: 25. Жмурко Роман, 11. Кравченко Владислав, 3. Чуєв Богдан, 4. Тимошенко Ілля, 14. Краєв Владислав, 27. Велєв Вячеслав, 9. Романов Сергій, 7. Сьомка Артем (30. Вентура Лопес Лукас, 61), 16. Дедух Руслан (22. Твердохліб Єгор, 80), 24. Чередниченко Ілля (к) (13. Осипенко Олег, 87), 10. Литовченко Олексій.

Запасні: 23. Фіяло Ігор, 18. Якубов Алішер, 19. Богомаз Назарій, 5. Ігнатьєв Владислав, 17. Дмитрук Тарас, 26. Клімов Георгій, 15. Черниш Денис.

Головний тренер – Ігор Жабченко.

«Прикарпаття»: 24. Піцан Іван, 95. Курко Василь, 9. Борисевич Роман, 15. Воробчак Назар, 77. Дитко Роман (10. Хома Андрій, 84), 29. Кохман Андрій (34. Геник Василь, 90+4), 44. Пархуць Віталій, 12. Сікач Микола(21. Сондей Іван, 72), 3. Француз Василь, 22. Януш Орест, 99. Андрейчук Андрій.

Запасні: 1. Сердюк Роман, 6. Улянов Анатолій, 8. Вацеба Андрій.