“Гірник-Спорт” у товариському поєдинку впевнено переміг харківський Металіст-1925

Сьогодні, 18 лютого, Гірник-Спорт у контрольному поєдинку з рахунком 3:1 переграв харківський «Металіст-1925». Перемогу команді з Горішніх Плавнів забезпечили гол Шевчука та дубль Прутяна. В складі харків’ян голом відзначився Ємельянов.

18 лютого 2018 р с. Копили. НТБ ФК “Полтава”.

«Гірник-Спорт» – «Металіст-1925» – 3: 1

Голи: Шевчук, 14, Прутян, 65, 81 – Ємельянов, 52.

«Гірник-Спорт» (1-й тайм): Камінський, НосарєвЦапій, ГНП, ГНП, Корольков (к), Єфремов, Бафталовский, Боровський, Шевчук, Фаюк.

«Гірник-Спорт» (2-й тайм): Камінський (Поштаренко, 60), Кравчук, Сидоренко, Коваленко ЕвгБатюшин (к), Панасенко, Пінчук, Черній, Прутян, ГНП, ГНП.

Головний тренер – Сергій Пучков

«Металіст-1925»: Зарубін, Буличов (Пріхна, 46), Чередниченко (Цвиренко, 68), Жданов, Ємельянов (Коваленко І. 62), Краєв (Стороженко, 70), Романов (Марсіліо, 58), Дехтяренко (Ралюченко, 46), Коваленко Ег., Синиця (Луїз Фернандо, 58), Давидов (к) (ГНП, 46).

Запасні: Дяков.