“Дніпро-1” розгромив “Гірник-Спорт”

У матчі другого туру першої ліги “Гірник-Спорт” на виїзді зазнав розгрому від ФК “Дніпро-1”. Гра завершилася з рахунком 6:0.

Вже до перерви господарі вирішили долю матчу. Відкрив Рахунок Максим Лопирьонок, згодом Юрій Кравчук вразив власні ворота. У кінцівці тайму дублем відзначився Станіслав Куліш. Після перерви відзначився Олександр Назаренко, а Олег Кожушко поставив крапку у цій грі.

Після двох турів “Дніпро-1” у своєму активі має 6 очок й очолює турнірну таблицю, Гірники на останній сходинці з нулем у графі набраних очок.

28 липня 2018. 2 тур. Перша ліга м. Дніпро. Дніпро-Арена

СК Дніпро-1 – “Гірник-Спорт” 6:0

Голи: Лопирьонок 19, Куліш 36, Куліш 43, Назаренко 84, Кожушко 90+2 – Кравчук 27 (авт.)

СК Дніпро-1: Юрчук – Чічіков (Щедрий 46), Лопирьонок, Назаренко, Когут (Панасенко 59), Чеботаєв, Загальський (Сніжко 72), Куліш (Кожушко), Логінов, Польовой (Бровченко 76), Кравченко

“Гірник-Спорт”: Мирний – Кіча, Сікорський (Ямполь 61), Лозовий, Батюшин, Максименко (Кравчук 5), Сидоренко (Жениленко 46), Боровський, Шевчук, Корольков (Фаюк 80), Аксьонов

Попередження: Польовой 50

Вилучення: Аксенов 74