Карпати розгромили Ворсклу в стартовій грі 23-го туру УПЛ

У Львові на стадіоні “Україна” відбувся стартовий поєдинок 23-го туру української футбольної Прем’єр-ліги. “Карпати” приймали на своєму стадіоні полтавську “Ворсклу” і розгромили суперника з рахунком 4:0. На 29-й хвилині рахунок відкрив португальський легіонер “Карпат” Крістіан Понде, відізвавшись на передачу Мар’яна Шведа. Швед подвоїв перевагу львівського клубу на 38-й хвилині. Після перерви глядачі побачили ще два голи у ворота “Ворскли”. Швед зумів оформити дубль на 62-й хвилині – 3:0. На 70-й хвилині Йода реалізував ще один пенальті – 4:0. “Карпати” набрали 24 очки й закріпилися на 9-му місці. У “Ворскли” 29 балів і 7-а позиція.

2 квітня 2019 року, м. Львів, стадіон «Україна».

«Карпати» – «Ворскла» 4:0

Голи: Понде 26, Швед 38, Швед 62, Йода 70 (пен.)

Ворскла: 1. Шуст, 3. Гіоргадзе, 50. Кане, 33. Чижов, 66. Артур Батіста (Ребенок 65), 17. Чеснаков, 4. Пердута, 8. Габелок (Скляр 80), 11. Шарпар, 30. Кобахідзе, 14. Ніколас Карека (Коломоєць 80).

Карпати: 1. Кучинський, 29. Онгла, 50. Ковтун, 99. Мегреміч, 19. Папа Гуйє, 33. Мякушко, 68. Толочко (Харжевський 87), 9. Гуцуляк, 35. Швед М., 74. Йода (Варгас 82), 10. Понде (Дебелко 72)

Попередження: Мякушко 59 – Чеснаков 60, Пердута 92