Команда «Зоря-Ворскла» стає чемпіоном Полтави

На полтавському стадіоні «Динамо» відбулися матчі останнього туру чемпіонату Полтави з футболу серед аматорських колективів міста.

Команда «Зоря-Ворскла», у складі якої грають Петро Ротань і Олександр Мелащенко, протистояла колективу «Інваспорт». Футболісти «Зорі-Ворскли» заволоділи ініціативою і більше атакували ворота суперника. «Інваспорт» у свою чергу час-від-часу гостро контратакував і змусив попрацювати голкіпера Іллю Сауха. Перші два голи у ворота «Інваспорту» влетіли після дальніх пострілів. На 27-й хвилині після чергової втрати м’яча ветеранами, його підхопив захисник Сергій Швей і пробив на силу. Сильний удар виявився ще й точним – 0:1. В кінці першого тайму Петро Ротань пробив фактично з центру поля. М’яч залетів у ворота Максима Водолаги.

Друга половина зустрічі розпочалася з голу «Інваспорта». Відставання скоротив Ігор Мухін. Проте більше голів його команда забити не змогла. Натомість забили ветерани. На 76-й хвилині постарався Андрій Місяйло. Таким чином «Зоря-Ворскла» виграє і стає чемпіоном Полтави з футболу сезону 2015 року.