Кременчуцький Кремінь розпочав сезон з нічиєї

Кременчуцький “Кремінь” та МФК “Миколаїв” у стартовому офіційному поєдинку 2018 року розписали результативну нічию.

Відкрив рахунок в дебюті гри Янаков. Гості відігралися ще до перерви, відзначився Сікорський.

У другому таймі Кремінь знову вийшов вперед, оборона гостей проґавила розрізну передачу на Коваленка, а той свого шансу не втратив – 2:1. Нажаль господарям втримати перемогу не вдалося, в заключну 10-хвилинку “Миколаїв” рахунок зрівняв, простріл з лівого краю замкнув Авраменко.

В наступному турі “Кремінь” зіграє на виїзді з “Інгульцем”

17.03.2018 Перша ліга 23-й тур м. Кременчук. Стадіон “Кремінь-Арена” 850 глядачів.

МФК Кремінь (Кременчук) – МФК Миколаїв 2:2

Голи: Янаков 10, Коваленко 56 – Сікорський 39, Авраменко 81

Кремінь: Онопко, Ченбай, Янаков, Горват (Ентін 73), Вовкодав (Богданов 46), Степанчук (Дугу 79), Тимошенко, Коваленко (Білоусов 65), Ходуля, Піскун (Саркісян 79), Бичков

МФК Миколаїв: Попович, Рогозинський, Чучман, Сікорський (Авраменко 78), Луценко, Дмитренко (Бондаренко 77), Ковальов, Семенина, Назаренко, Герасимець (Потароченко 90), Берко

Попередження: Коваленко 65 – Ковальов 68, Рогозинський 83