Кремінь втрачає перемогу в доданий час

Кремінь не зміг вдома переграти останню команду чемпіонату, виграючи по ходу матчу господарі не втримали перемогу задовольнившись нічиєю. Розпочали кременчужани досить вдало, на 15-й хвилині рахунок відкрив Сидоренко. Але розвинути цей успіх не вдалося, більше того далі гра у господарів поля відверто розладналася. Переможний рахунок тримався аж до останньої хвилини матчу, на якій було призначено штрафний у бік воріт господарів, з якого команда Сергія Валяєва змогла вичавити максимум. Богданов потужно пробив з відскоком від газону, Онопоко відбив м’яч перед собою, першим на добиванні виявився Солтан 1:1. Отже, «Кремінь» втратив два очка і залишившись на 8-му місці в таблиці.

20 травня 2016 р. 17:00. м.Кременчук. Стадіон «Кремінь-Арена» ім.О.М.Бабаева.