«Кремінь» в більшості програв «Ниві»

7 травня, футбольний клуб «Кремінь» під керівництвом новго тренера Сергія Свистуна прийняла тернопільську «Ниву».

Поєдинок для господарів розпочався  вдало, позаяк на 11-ій хвилині “Кремінь” повів у рахунку. Біля власних воріт не порозумілись Максим Демчук та Максим Механів і перший сфолив проти нападника господарів. Пенальті чітко реалізував Семенов.

Ще більше становище “Ниви” ускладнилось після вилучення голкіпера. Механів вийшов на перехоплення за межі штрафної площі й м’яч влучив йому у руку. Арбітр одразу ж вилучив першого номера тернополян. Натомість місце у воротах зайняв Даніїл Єрмолов, який змінив Андрія Скакуна.

Гостям вдалося вистояти до перерви, а на другий тайм команда вийшла зовсім в іншому настрої, що і відображає підсумковий результат.

На 55-ій хвилині він виконав навісну подачу зі штрафного і м’яч, рикошетом від газону, опинився у сітці. А незабаром Семенина вивів команду вперед, скориставшись вдалим пасом від Проціва та реалізувавши вихід сам на сам з голкіпером.

А остаточний рахунок у матчі встановив  Максим Проців уже доданих до основного часу хвилинах. Цього разу   1:3.