Кремінь в Полтаві зазнав розгрому від Інгульця

11 жовтня, футболісти “Кременя” зіграли з один із лідерів Першої ліги – “Інгульцем” з Петрово. Кремінь перед матчем підсилив новачок Артем Недоля.

Підопічні Володимира Прокопіненка у першому таймі закінчували матч в меншості – поле покинув Дмитро Зозуля, який отримав другу жовту. Також невдало оступився гравець “Інгульця”, який покидав поле на ношах. Владислав Ігнатьєв отримав пошкодження коліна, чи серйозна травма – покаже обстеження в лікарні.

У другому таймі “Інгулець” відкриває рахунок –  видаляютьпісля розіграшу штрафного м’яч у ворота Кременя відправив Фатєєв. За кілька хвилин видаляють ще одного гравця Кременя – Олександру Городенку показали пряму червону картку. Перевагу гостей на 82 хвилині збільшив кращий бомбардир Першої ліги Січенава – 0:2. Третій гол-красень під поперечину забив Ковальов, який поставив останню крапку в матчі.

Наступний матч «Кремінь» в матчі за 6 очок зіграє 19 жовтня з «Балканами»