«Кремінь» зазнав поразки в Херсоні

В сьомому турі Другої ліги Чемпіонату України кременчуцька команда не змогла взяти очки у Херсоні. «Кремінь» продовжує засмучувати своїх вболівальників результатами. У виїзному матчі команда відверто провалила перший тайм, який програла 2:0. У другому таймі Ігор Тимченко скоротив відставання у рахунку, але не пройшло і десяти хвилин, як у ворота «Кременя» був назначений пенальті. Господарі повели в рахунку 3:1 і це вже була заявка на перемогу. Михайло Шершень на 73-й хвилині знову скоротив розрив до одного м’яча, але спасти матч і взяти хоча б одне очко в Херсоні «Кремінь» не зміг.