«Кремінь» зіграв товариську гру з «Олімпією»

Кременчуцький «Кремінь» зіграв товариську гру з чемпіоном Полтавщини аматорською «Олімпією» з Савинців. Поєдинок  завершився нульовою нічиєю.

Господарі активно розпочали гру, притиснув суперника на його половині поля. Вже на 22 хв Бичков забив у ворота Олімпії, але суддя вказав на положення поза грою. Після затяжної атаки й кількох спроб вразити ворота савинців, Демченко прострелив метрів з 20. Згодом Бєлоусов також мав шанс вразити ворота суперника. До перерви ще двоє гравців Кременя проб вали ворота Олімпії. Під кінець тайму Олімпія змогла перевірити Олійника на пильність.⠀

У другому таймі Кремінь вирішив переглянути ряд новачків. Олімпія більш активізувалась й додала клопоту кременчужанам. Проте рахунок на табло так і залишився – 0:0.

Заключний контрольний матч Кремінь проведе у Черкасох проти місцевого Дніпра.