Кремінь поступився на виїзді

З перших хвилин «Інгулець» пішов в атаку. І на 29 хвилині господарі відкрили рахунок, відзначився Дмитро Клімаков – 1:0. Після перерви «Інгулець» збільшив перевагу. Леван Махарадзе вигравши «другий поверх», поцілив у дальній нижній кут воріт – 2:0. На 59 хвилині Атака гостей завершилася автоголом Владислава Ковтуна 2-1.

«Інгулець» — «Кремінь» — 2:1 (1:0) (Клімаков, 29; Махарадзе, 50 – Ковтун, 59 (авт.))
«Інгулець»: Бобров, Ковтун, Махарадзе, Мучак, Кобець (Голуб, 62), Прошенко, Алексанов (Фхакадзе, 72), Клімаков, Коляда (Запорожець, 75), Дячук, Шарко.
«Кремінь»: Олійник, Кунєв, Шершень, Піскун (Сидоренко, 85), Тертишний (Волошин, 60), Чорній, Курелєх, Стрельцов, Степанчук (Ховбоша, 84), Ченбай, Тимченко.
Попередження: Мучак, 55; Коляда, 74 — Стрельцов, 33