Кремінь поступився у товариському матчі

У другому контрольному матчі зими “Кремінь” зустрічався з іншим представником першої ліги петрівським “Інгульцем”. Перший тайм протистояння переможця не виявив – 0:0.

У другому таймі за господарів забивали Олександр Мішуренко, Артем Козлов та Ілля Коваленко. У кременчужан голом відзначився гравець на перегляді.

Таким чином “Інгулець” переміг з рахунком 3:1.

28.01.2019 ТМ. с. Володимирівка база ФК “Інгулець”

“Інгулець – “Кремінь   3:1

ФК “Інгулець 1-й тайм:

Роман Герич,  Олександр Кучеренко, Максим Ковальов, Олег Синьогуб, Ніка Січінава, Віталій Павлов, Євген Запорожець,  В’ячеслав Піднебенной, Станіслав Передистий, Олександр Акименко, Дмитро Сула.

ФК “Інгулець 2-й тайм:

Антон Ситников, Роман Гончаренко, Денис Балан, Ігор Солдат, Ігор Коцюмака, Арман Кен Елла, Олександр Козак, Владислав Клименко, Ілля Коваленко, Олександр Мішуренко, Артем Козлов.

Головний тренер – Сергій Лавриненко

“Кремінь”, 1-й тайм: Котляров, Бичков, Вовкодав, Ченбай, ГНП, Серденюк, ГНП, ГНП, Сидоренко, Черній, ГНП.

“Кремінь”, 2-й тайм: Олійник, Бичков, Ченбай, ГНП, ГНП, Піскун, ГНП, Степанчук, ГНП (Сидор, 80), Богданов, ГНП (Куць, 55).