Луцька «Волинь» розгромила кременчуцький «Кремінь»

У матчі 7-го туру Першої ліги чемпіонату України Луцька «Волинь» на власному полі розгромила кременчуцький «Кремінь» – 3:0. «Волинь» мала перевагу впродовж усього тайму, і на 31 хвилині вона втілилася у гол — Горопевшек головою поцілив в кут воріт – 1:0.  А наприкінці тайму гол зі штрафного забив Денис Кожанов. Тож, перший тайм завершився з рахунком 2:0. На 59 хвилині третій гол у ворота «Кременя» забив Пономар, який миттєвістю раніше вийшов на поле замість Сіаваша.
Отож, «Кремінь» поступився з рахунком 3:0 й в наступному турі  буде вдома грати з «Прикарпаттям».

4.09.2019 7 тур. Перша ліга  м. Луцьк стадіон Авангард.

«Волинь» — «Кремінь» 3:0

Голи: Горопевшек (29), Ченбай (44, аг), Пономар (59).

«Волинь»: Неділько, Сімінін (Мельничук, 88), Михалик (Климець, 37), Болденков, Цюпа, Курко (Стрижеус, 79), Бартуловіч (Рябов, 83), Хагназарі (Пономар, 58), Кожанов, Горопевшек, Карпенко.

Головний тренер: Андрій Тлумак.

«Кремінь»: Будюк, Сидоренко, Зозуля, Гончаренко, Ченбай, Сафонов, Воронченко (Масалов, 65), Єрмаченко, Павлик, Нечипоренко (Астахов, 53), Удод (Тарануха, 62).

Головний тренер: Ігор Столовицький.

На 51-й хвилині був вилучений Сергій Ченбай (друга жовта).