Олімпік і Ворскла зіграли внічию

У матчі 27-го туру чемпіонату України “Олімпік” на своєму полі зіграв внічию з “Ворсклою”. Поєдинок завершився внічию – 1:1. Гості відкрили рахунок в матчі наприкінці першого тайму, коли точним ударом відзначився Володимир Чеснаков. “Олімпік” після перерви відповів голом Геннадія Пасіча. Наприкінці гри полтавці залишилися в меншості — пряму червону картку отримав Євген Мартиненко. Після цього матчу “Ворскла” залишилася на другому місці в групі вильоту. У команди 34 очки.

5 травня 2019 р. УПЛ Київ, стадіон «Динамо» ім. В. Лобановського.

«Олімпік» (Донецьк) – «Ворскла» (Полтава)- 1:1

Голи: Пасіч (65) – Чеснаков (39)

«Олімпік»: Кринський, Цимбалюк, Гришко, Вантух (Снурніцин, 43), Тейшейра, Пасіч, Політило, Ксьонз, Гай, Валєєв (Сондей, 73), Дегтярьов (Матар, 80)

Тренер: Ігор Климовський

«Ворскла»: Ткаченко, Мартиненко, Даллку (Саків, 73), Чеснаков, Кане, Шарпар (Скляр, 66), Габелок, Петровіч, Ребенок, Васін (Кобахідзе, 46), Карека

Тренер: Віталій Косовський

Попередженя: Ксьонз (36), Цимбалюк (50), Валєєв (58), Пасіч (67) – Габелок (70), Ребенок (90+1)

Вилучення: Мартиненко (86)