Олімпія (Савинці) здобула виїзну перемогу в аматорському Кубку України

Коростенська команда задіяла досить потужний склад: майстер спорту міжнародного класу, дворазовий переможець Всесвітньої Універсіади, екс-форвард ФК Севастополь і запорізького Металурга Андрій Шевчук, півзахисник Володимир Бондарчук, який колись подавав великі надії в Дніпрі, колишній воротар Ворскли Максим Лавренюк, а також низка інших гравців із професіональним досвідом і хорошою школою.

Тим не менш, зіграна команда із Полтави ще до перерви забезпечила собі комфортну перевагу, а потім і виграла з розгромним рахунком. Перший гол ще до перерви Олімпія створила через правий фланг. Кірпіченко виграв верхову боротьбу й побіг у карний майданчик, а Субочев своєчасно повернув йому на хід. Так що Роман із кута воротарського пробив горою без шансів для воротаря – 0:1. Ще до перерви Субочев заробив досить віддалений штрафний, який розкішно виконав Фабунмі. Після його прямого удару метрів із 30-ти м’яч із рикошетом від поперечини опустився за лінією – 0:2.

А вже після перерви Олавале оформив дубль. Ішла атака через лівий фланг, після прострілу Богомаза м’яч зрикошетив у центр, куди якраз набігав Фабунмі. Гарматний удар з правої екс-півзахисника київського Арсеналу та черкаського Славутича влучив точно в лівий від воротаря кут – 0:3. Комфортна впевненість Олімпії після першого етапу протистояння.