Полтавщина лишилася свого представника у кубку України серед аматорів

«Олімпія» (Савинці) зіграла в другому матчі 1/16 Кубку України серед аматорів. У Ромнах команда поступилася з рахунком 4:2. Перший тайм завершився 1:0, голом відзначився Радіонов. Після перерви той же Радіонов ще двічі засмутив «олімпійців», оформивши таким чином хет-трик. За рахунку 3:0 «Олімпія» відіграла один гол – відзначився Василенко. А через 4 хвилини «Агробізнес» забив четвертий гол.  На останній хвилині команда з Миргородщини відзначилася вдруге, гол на рахунку Гуловича. В підсумку 6:2 за сумою двох матчів. Тож Полтавщина лишилася свого представника у Кубку України серед аматорів, нагадаємо, що цей кубок уже  вигравали наші земляки у 2012 році «Нове Життя»  з Андріївки Машівського району.