СК «Полтава» вдома програла сімферопольській «Таврії»

16-го жовтня у Полтаві відбувся матч 14-го туру Другої ліги чемпіонату України із футболу між СК «Полтава» та сімферопольською «Таврією».

Гра завершилася з рахунком 1:3 на користь «Таврії».

Рахунок гравці «Таврії» відкрили у першому таймі – на 8-й хвилині після подачі з флангу забив Євген Білокінь.

На 21-й хвилині Антон Яременко рахунок зрівняв – 1:1. А вже через 5 хвилин “кримчани” знову вийшли вперед. З пенальті відзначився капітан Олексій Бойко.

Фінальний рахунок встановив той же Олексій Бойко. На 88-й хвилині він відзначився ударом головою після подачі з флангу.

Для “Таврії” це перша перемога в останніх чотирьох матчах. Команд гостей піднімається з 12-ї позиції на 11-ту. А СК “Полтава” лишається на сьомому місці.