СК “Полтава” стартував з перемоги на турнірі “Перша столиця”

СК “Полтава” стартував на турнірі “Перша столиця” у Харкові. На навчально-тренувальній базі “Металіст” полтавці зустрічалися зі командою – ФК “Суми”.

Голи до перерви у полтавців забивали Антон Яременко, Максим Горжуй та Андрій Місяйло, після перерви Дмитро Куімов забив четвертий гол у ворота команди із Сум.

Лише після цього гравець Сум Шаврін забив двічі — зі штрафного та з пенальті, чим допоміг своїй команді уникнути розгрому.

Наступна гра  на турнірі “Перша столиця” відбудеться у селі Копили на НТБ ФК “Полтава”  6 березня полтавці зустрінуться зі “Стандарт-Нафтогаз” із Нових Санжар

28.02.2021. Перша столиця Група В, 1 тур смт. Високий, НТБ “Металіст

СК “Полтава” – ФК “Суми” 4:2 (3:0)

Голи: 1:0 – 36 Яременко, 2:0 – 37 Горжуй, 3:0 – 40 Місяйло, 4:0 – 44 Куімов, 4:1 – 50 Шаврін, 4:2 – 72 пен. Шаврін.

СК “Полтава” 1 тайм: Тимофєєв, Савенков, Карась, Підлепич, Бужин, Даниленко, Пономаренко, Собко, Місяйло, Горжуй, Яременко.

СК “Полтава” 2 тайм: Тельнов, Власенко, Чижов, Томенко, Таранушич, Абазов, Куімов, Фоменко, Тимченко, Кірпіченко, Зоря, Шмиголь.

ФК “Суми”: Полтавець (Горох, 73), Курдас, Мороз, Дугієнко, Негря, Приходько, Ганжа (Таанчик, 59), Куценко, Чеглов, Ковалевський, Шаврін.

Попередження: Тимченко, 66.