Став відомий володар Кубку Лубенського району

Це був справжній фінальний кубковий поєдинок лідерів футболу Лубенського району, організатором якого виступила районна організація ВФСТ «Колос».

Вже на 4 хвилині зенітівець Сергій Гайдук отримує травму й послаблює команду у подальшій грі. Цим скористалися Лубенці й Вадим Новіков відкриває лік голам у матчі – 1:0. Далі півзахисник номінальних гостей Роман Кірпіченко вдало виконує пенальті й зрівнює рахунок. Потім Руслан Халява виходить «віч-на-віч» з голкіпером Калайдинців й виводить свою команду вперед – 2:1.

На 67 хв. лубнимашівці могли збільшити рахунок, але після удару Богдана Ліхтанського м’яч пролітає повз ворота Євгена Четверікова. Наприкінці основного часу гри невтомний Роман Кірпіченко потужним ударом зрівнює рахунок – 2:2.

Основний час завершився бойовою нічиєю, а у двох таймах по 15 хвилин кожен, фортуна більше була на боці «Лубнимашу»: на 110 хвилині чудовий гол ударом головою проводить Вадим Новіков – 3:2.

На урочистому закритті фінального поєдинку гравців обох команд вітали голова районної ради Григорій Угляниця, заступник голови райдержадміністрації Ігор Нестеренко, депутат обласної ради Владислав Мостовенко і голова районної організації ВФСТ «Колос» Сергій Бортнік.

Приємно, що міська команда, що представляє ПП «ЛУБНИМАШ» (директор Юрій Плескач), перемогла усіх своїх сільських суперників і вперше у своїй історії здобула цей престижний і почесний кубковий трофей!

9.05.2017 Фінал розіграшу Кубка голови районної ради. с.Тарандинці. Стадіон «Колос». 135 глядачів.

ФК «Лубнимаш» (Лубни) – «Зеніт» (Калайдинці) 3:2 (1:1).
Голи: Новіков (5, 110), Халява – Кірпіченко (25, з пенальті, 75).

«Лубнимаш»: Олексюк, Стригунов, Мирко, Слинько, Малих, Якуба, Артеменко, Порощай (Дацюк, 65), Халява, Новіков, Ліхтанський.

Тренер: Є. Рачковський.

«Зеніт»: Четверіков, Ю. Мисник (Іванченко, 113), Павлов, Кучеренко (Підтоптаний, 66), Реутов, Кірпіченко, Рева (В. Мисник), Гайдук (Соколов, 4 (Огар, 71), Ротай, Нечипоренко, Михайленко.

Тренер: Л. Голубенко.

Автор: Юрій КЛИМЧЕНКО