ФК Полтава в домашньому матчі перемогла Чернівецьку Буковину

18 вересня в матчі десятого туру першості України в першій лізі ФК «Полтава» вдома приймав Чернівецьку «Буковину».

У першому таймі перевага була на стороні «Буковини» яка виглядала краще за суперника. На 44 хвилині зустрічі Владислав Бугай, вивів гостей вперед, забивши свій перший гол у матчах за чернівецьку команду.

Другий тайм був вже за господарями поля, які зрівняли рахунок на 67 хвилині зустрічі. Максим Дегтярьов зробив подачу з лівого флангу, а Максим Зеленевич, з меж штрафного майданчику, відправив м’яча у ворота «Буковини». Через п’ять хвилин м’яч вдруге опинився у сітці воріт чернівецької команди. Відзначився Максим Дегтярьов.

Отже, в підсумку перемога 2:1 й ФК Полтава піднімається на десяту сходинку в турнірній таблиці.

18 вересня 2016 р. Полтава. Стадіон «Локомотив». 850 глядачів.

ФК «Полтава» – «Буковина» (Чернівці) 2:1

Голи: Бугай (44 хв), Зеленевич (67 хв), Дегтярьов (72 хв).

«Полтава»: Бонь, Вовкодав, Ковтун, Парамонов, Лещенко, Дмитренко, Недоля (Воронченко, 53), Насібулін, Соломка (Лісовий, 65), Зеленевич, Дегтярьов (Бочкур, 87). Начальник команди –  Андрій Зав’ялов.

«Буковина»: Чернобай, Носарєв (Жовтюк 47), Тєрєхов, Темерівський, Немтінов (Перін, 77), Скоблов, Бугай, Сніжко, Дорош, Бойчук, Сивка. Головний тренер – Сергій Шищенко.

Попередження: Насібулін (20), Парамонов (52), Бойчук (64), Вовкодав (68), Сивка (70).