ФК Полтава мінімально програла Колосу з Ковалівки

ФК «Полтава» у рамках 13-го туру Першої ліги на виїзді мінімально поступився Ковалівському «Колосу»
Єдиний гол у зустрічі було забито на прикінці першого тайму. На 40 хвилині Кривошеєнко виконав подачу зі стандарту у штрафний майданчик, де першим опинився нападник «Колоса» Олександр Бондаренко, який головою переправив м’яч у сітку воріт.

У другому таймі господарі мали більше шансів, щоб збільшити перевагу у рахунку, ніж гості щоб рахунок зрівняти. Але глядачі більше голів у зустрічі не побачили, поєдинок так і завершився 1-0 на користь Колоса.

Перша ліга. 13-й тур.  08.10.16. 15:00. с. Ковалівка. Стадіон «Колос».

«Колос» Ковалівка – «Полтава» Полтава – 1:0

Голи: Бондаренко (40 хв).

ФК «Колос»»: Яшков, Гаврилюк, Лисицький, Семенко, Боровець, Поздєєв, Зуєвич, Задоя (Рябов, 89 хв), Кривошеєнко (Чегурко, 88 хв), Коровіков, Бондаренко (Ковталюк, 60 хв).
Запасні: Литвиненко, Гавриш, Багдасаров, Козир.
Головний тренер: Руслан Костишин.

ФК «Полтава»: Кринський, Дегтярьов (Іванов, 77 хв), Парамонов, Дмитренко, Бочкур, Трояновський, Зеленевич, Соломка, Недоля (Воронченко, 55 хв), Ковтун (Лісовий, 46 хв), Вовкодав.
Запасні: Камінський, Сокуренко, Лещенко, Гудак.
Головний тренер: Юрій Ярошенко.

Попередження: Коровіков (38 хв), Зуєвич (69),  Яшков (90+5 хв) – Дмитренко (45+1 хв), Ковтун (59 хв)