ФК Полтава на своєму полі поступився Колосу з Ковалівки

ФК Полтава ніяк не може зняти прокляття й виграти на своєму полі. Сьогодні полтавці, ще на тиждень продовжили серію без перемог вдома, поступившись Ковалівському Колосу.

Хоч господарі й розпочали зустріч проти “Колоса” активніше, але бажаного результату це не принесло.

Невдала гра захисника полтавців Парамонова, який на початку другого тайму заробив пенальті в свої ворота й залишив свою команду в меншості отримавши пряму червону картку, звела внівець результат першого тайму.

Гості ж своїм шансом скористалися сповна, Поздєєв реалізував пенальті, й вивів свою команду вперед.

Під кінець матчу Ковалівці зусиллями Бондаренка закріпили перевагу.

В підсумку 0:2 й після поразки “Полтава” поки що залишається десятою, але може пропустити вперед “Оболонь”, яка свій поєдинок туру ще не грала.

12.05.2017 30 тур. Перша ліга. м. Полтава  Стадіон: “Лтава”

ФК «Полтава» – ФК «Колос (Ковалівка) 0:2

Голи: Поздєєв 59 (пен.), Бондаренко 87

ФК «Полтава»: Кринський, Соломка, Парамонов, Ковтун, Голіков, Дмитренко, Сокуренко, Лебеденко, Зеленевич, Трояновський, Нехтій.
Запасні: Мусієнко, Насібулін, Бородай, Лучик, Пучковський, Янаков, Кушніренко.
Головний тренер: Володимир Прокопиненко

ФК «Колос»: Литвиненко, Рябов, Матвєєв, Семенко, Клименчук, Гавриш, Зуєвич, Задоя, Чегурко, Сивка, Бондаренко.
Запасні: Яшков, Гаврилюк, Поздєєв, Морозко, Коропецький, Лисицький, Вишняк.
Головний тренер: Руслан Костишин.