ФК Полтава та Гірник Спорт зіграли товариську гру

Два представники Полтавщини в першій лізі, в підготовці до нового сезону зустрілися у  товариській грі. Не зважаючи на літнє міжсезоння і пристойну кількість футболістів, які знаходяться на перегляді, спаринг вийшов досить динамічним і багатим на моменти . Вже на перших хвилинах Марусич не зумів скористатися виходом на рандеву з воротарем суперника. І все ж  першим забив Гірник. Корольков знайшов передачею на фланзі Герасимця, який прострілив у штрафну, яку грамотно замкнув Івашко. А  через сім хвилин,  господарі поля відігралися,  рахунок зрівняв Масалов, який вийшов один на один з воротарем, не залишивши йому жодного шансу на порятунок.

Попри спекотну погоду, команди продовжували обмінюватися атаками, міг відзначитися дублем Івашко, з далеких дистанцій стріляли Герасимець та Степанчук. А після однієї  атак Даудов поцілив в дальній кут, але м’яч розминувся зі стійкою в декількох сантиметрах. В подальшому команди атакували, грали на зустрічних курсах, але кому-небудь забити не вдалося. Як наслідок – закономірна нічия з рахунком 1: 1. Наступний матч футболісти ФК «Полтава» проведуть 8 липня з  «Кременем».

ФК «Полтава» – «Гірник-Спорт» – 1: 1
Голи: 0: 1 Івашко, 16, 1: 1 Масалов», 23.