ФК Полтава у дербі Полтавщини розгромила Гірник Спорт

ФК” Полтава” в матчі 18 туру Першої ліги вдома розгромив “Гірник Спорт”. Результат гри полтавці зробили ще до перерви забивши гостям три голи, після перерви господарі закріпили перемогу ще одним забитим голом довівши підсумковий рахунок до 4:0.

Результат цієї гри не змінив розташування команд у турнірній таблиці, як і раніше Полтава друга, Гірник Спорт восьмий.
В наступному турі полтавці на виїзді зіграють з Десною, а “гірники” вдома приймуть Рух.

21.10.2017 р. 17 тур. Перша ліга м.Полтава. Стадіон “Локомотив”

ФК “Полтава” – “Гірник-Спорт” (Горішні Плавні) 4:0

Голи: Парамонов 3 хв, Дегтярьов 20 хв, 26 хв, Сокуренко 90+1.

ФК Полтава: Кринський, Парамонов, Крапивний (Сокуренко 64), Покотилюк, Трояновський, Савін (Баранник 82), Голіков, Савченко (Насібулін 46), Дегтярьов, Ковтун, Іванов (Кушніренко 76)

“Гірник-Спорт”: Мирний, Пінчук, Батюшин (Панасенко 69), Цапій, Шевчук, Коваленко, Моісеєнко (Павлик 66), Корольков (Сидоренко 80), Фаюк (Черній 56), Кравчук, Носарєв

Попередження: Сокуренко 79 – Черній 76, Кравчук 90+3