Хет-трик Дрогба в США і перемога Джеррарда над Пірло і Вільєю

Нападаючий “Монреаль Імпакт” Дідьє Дрогба у своєму другому матчі в MLS оформив хет-трик і допоміг “Монреалю” в рідних стінах обіграти “Чикаго” 4:3. Івуарієць відкрив рахунок у цій зустрічі на 27-й хвилині — це був його дебютний м’яч в лізі. До 59-ї хвилини господарі вже програвали з рахунком 2:3, але екс-форвард “Челсі” забив ще два голи і приніс перемогу своїй новій команді.

_

“Монреаль Імпакт” – “Чикаго Файєр” 4:3

Таким чином, “Монреаль” перервав серію із трьох поразок і піднявся на шосте місце в турнірній таблиці Східної конференції.

А двома турами раніше зустрілись у лізі МЛС Стівен Джеррард і Андреа Пірло. У матчі між “Л.А. Гелаксі” і “Нью-Йорк Сіті” Джеррарж і Пірло зіграли один проти одного у компанії других зірок, як Давід Вілья, Роббі Кін і Джовані дос Сантос.
Команда Стіві Джі легко обіграла своїх суперників, а Давід Вілья зміг забити тільки гол престижу.