Челсі передбачувано переміг з великим рахунком київське Динамо в матчі Ліги Європи

У Лондоні завершився перший матч 1/8 фіналу Ліги Європи УЄФА, в якому “Челсі” приймав київське Динамо. Гра завершилася з рахунком 3:0. Матч в Лондоні проходив з помітною перевагою господарів поля. Вже на 17-й хвилині Педро Родрігес зліва увірвався в штрафну Динамо і, обігрався в стінку з Жиру, який п’ятою повернув м’яч на хід партнеру, з лінії воротарського точно пробив повз голкіпера Бойка. А після перерви, на 65-й хвилині Вілліан зі штрафного метрів з 22-х зняв павутину з дев’ятки воріт Динамо. Бойко тільки поглядом провів політ м’яча. Нарешті, на 90-й хвилині Родрігес з правого флангу зробив діагональ у штрафну Динамо, а Ковачич скинув м’яч на Хадсона-Одої, який з центру штрафного майданчика завдав удару – 3:0.

Матч-відповідь відбудеться в Києві рівно за тиждень, 14 березня.