Tag Archives: ФК «Пирятин»

Результати 13 – го туру чемпіонату Полтавщини

ffp

Минулими вихідними було зіграно 13-й тур чемпіонату Полтавщини. У зіграних поєдинках зафіксовані такі результати:

 

 

 

 

Група A
ФК «Динамо» (Решетилівка) — ФК «Карлівка» (Карлівка) 1:4
(юнаки 2:0)
«Маяк» (Котельва) — ФК «Кобеляки» (Кобеляки) 1:5
(юнаки 2:0)
«Зіньків-1604» (Зіньків) — «Легіон» (Полтава) 1:3
(юнаки 1:2)
«Диканька» (Диканька) — «Аргус» (Голобородьківське) 2:3
(юнаки 4:3)
«Колос» (Кобеляки) — ФК «Фламінго» (Горішні Плавні) 1:2
(юнаки 1:1)
ФК «Машівка» (Машівка) — «Псел» (Гадяч) 1:2
(юнаки 0:3)
«Стандарт» (Нові Санжари) — «Чутове» (Чутове) 1:4
(юнаки 2:0)
«Козельщина» (Козельщина) — «Рокита» (Рокита) 0:9
(юнаки 3:4)

Турнірна таблиця групи А станом на 24.07.2018 р.

 

М Команда І В Н П М О
1 ФК «Рокита» 13 13 0 0 54-2 39
2 «Фламінго» (Горішні Плавні) 13 11 1 1 48-15 34
3 «Легіон» (Полтава) 13 10 1 2 49-16 31
4 ФК «Карлівка» 13 10 0 3 42-13 30
5 «Аргус» (Голобородьківське) 13 8 0 5 30-25 24
6 ФК «Кобеляки» 13 8 0 5 25-25 24
7 ФК «Зіньків-1604» 13 6 3 4 20-27 21
8 ФК «Чутове» 13 6 1 6 27-26 19
9 ФК «Диканька» 13 5 1 7 19-28 16
10 «Стандарт» (Нові Санжари) 13 3 3 7 14-29 12
11 «Колос» (Кобеляки) 13 3 2 8 19-24 11
12 ФК «Машівка» 13 3 2 8 19-37 11
13 «Псел» (Гадяч) 13 3 2 8 15-34 11
14 «Динамо» (Решетилівка) 13 3 1 9 14-30 10
15 «Маяк» (Котельва) 13 2 0 11 16-38 6
16 ФК «Козельщина» 13 1 1 11 15-56 4

 

 

Група Б
«Інваспорт» (Полтава) — ФК «Семенівка» (Семенівка) 2:1
(юнаки 3:1)
«Великі Кринки» (В. Кринки) — «Чорнухи» (Чорнухи) 2:0
(юнаки 0:5)
«Зоря» (Староаврамівка) — «Нафтохімік» (Кременчук) 0:2
(юнаки 1:3)
«Олімпія» (Савинці) — ФК «Дружба» (Очеретувате) 8:0
(юнаки 1:1)
«Колос» (Лазірки) — ФК «Лубни» (Лубни) 2:0
(юнаки 1:2)
«Харчовик» (Заводське) — «Колос» (Великі Сорочинці) 0:1
(юнаки 10:0)
ФК «Пирятин» (Пирятин) —ФК  «Авангард» (Яреськи) 4:1
(юнаки 6:0)

 

Турнірна таблиця групи Б станом на 24.07.2018 р.

 М Команда І В Н П М О
1 «Олімпія» (Савинці) 12 10 2 0 54-8 32
2 «Колос» (Лазірки) 13 9 3 1 37-13 30
3 «Інваспорт» (Полтава) 12 7 4 1 19-9 25
4 «Лубни» 12 7 3 2 25-16 24
5 «Колос» (Великі Сорочинці) 12 7 2 3 23-12 23
6 «Нафтохімік» (Кременчук) 12 7 2 3 23-16 23
7 ФК «Великі Кринки» 12 6 4 2 28-15 22
8 ФК «Пирятин» 13 5 1 7 21-25 16
9 «Дружба» (Очеретувате) 12 6 1 5 15-19 19
10 «Харчовик» (Заводське) 12 4 2 6 17-29 14
11 ФК «Семенівка» 12 4 1 7 12-18 13
12 «Локомотив» (Гребінка) 12 3 0 9 11-28 9
13 «Зоря» (Староаврамівка) 12 2 1 9 10-28 7
14 ФК «Чорнухи» 12 1 0 11 6-42 3
15 «Авангард» (Яреськи) 12 0 0 12 9-35 0

Зіграно поєдинки одинадцятого туру чемпіонату Полтавщини

ffp

Минулими вихідними, 7 та 8 липня, відбулися поєдинки одинадцятого туру чемпіонату Полтавщини. У зіграних матчах зафіксовані такі результати:

 

 

Група А
ФК «Фламінго» (Горішні Плавні) — ФК «Козельщина»  6:1
(юнаки 5:0)
«Динамо» (Решетилівка) — ФК «Диканька» 0:1
(юнаки 3:0)
«Маяк» (Котельва) — «Псел» (Гадяч) 2:3
(юнаки 1:0)
«Легіон» (Полтава) — ФК «Чутове» ) 7:3
(юнаки 2:0)
«Аргус» (Голобородьківське) — «Стандарт» (Нові Санжари) 3:0
(юнаки 1:2)
«Зіньків-1604» (Зіньків) — ФК «Карлівка»  2:1
(юнаки 0:1)
ФК «Кобеляки» (Кобеляки) — ФК «Машівка» 2:1
(юнаки 3:3)

ФК Рокита — Колос (Кобеляки) — 3:0 (тех перемога)

(юнаки 0:1)

 

Турнірна таблиця групи А станом на 10.07.2018 р.

 М Команда І В Н П М О
1 ФК «Рокита» 11 11 0 0 44-2 33
2 «Фламінго» (Горішні Плавні) 11 10 0 1 44-12 30
3 «Легіон» (Полтава) 11 9 1 1 46-14 28
4 ФК «Карлівка» 11 8 0 3 32-12 24
5 «Аргус» (Голобородьківське) 11 7 0 4 26-21 21
6 ФК «Зіньків-1604» 11 6 2 3 18-22 20
7 ФК «Кобеляки» 11 6 0 5 18-23 18
8 ФК «Чутове» 11 5 0 6 21-23 15
9 ФК «Диканька» 11 4 1 6 14-24 13
10 «Стандарт» (Нові Санжари) 11 3 2 6 13-25 11
11 «Колос» (Кобеляки) 11 3 1 7 18-22 10
12 ФК «Машівка» 11 3 1 7 17-34 10
13 «Псел» (Гадяч) 11 2 2 7 12-30 8
14 «Динамо» (Решетилівка) 11 2 1 8 11-26 7
15 «Маяк» (Котельва) 11 2 0 9 15-27 6
16 ФК «Козельщина» 11 1 1 8 15-45 4

 

 

Група Б
«Інваспорт» (Полтава) — «Колос» (Лазірки) 2:2
(юнаки 1:0)
«Харчовик» (Заводське) — «Зоря» (Староаврамівка) 2:2
(юнаки 1:0)
«Колос» (Великі Сорочинці) — «Нафтохімік» (Кременчук) 0:1
(юнаки 1:5)
«Олімпія» (Савинці) — ФК «Лубни» 2:2
(юнаки 0:1)
ФК «Дружба» (Очеретувате) — ФК «Пирятин»  3:1
(юнаки 1:1)
ФК «Чорнухи»  — «Локомотив» (Гребінка) 0:2
(юнаки 3:0)
ФК «Семенівка»  —  ФК «Великі Кринки»  3:2
(юнаки 1:1)

 

Турнірна таблиця групи Б станом на 10.07.2018 р.

 М Команда І В Н П М О
1 «Олімпія» (Савинці) 10 8 2 0 36-8 26
2 «Колос» (Лазірки) 11 7 3 1 32-12 24
3 ФК «Лубни» 10 7 3 0 24-12 24
4 «Інваспорт» (Полтава) 10 6 3 1 16-7 21
5 «Колос» (Великі Сорочинці) 11 6 2 3 22-12 20
6 ФК «Великі Кринки» 10 5 3 2 25-14 18
7 «Нафтохімік» (Кременчук) 10 5 2 3 18-16 17
8 «Дружба» (Очеретувате) 10 5 1 4 13-10 16
9 ФК «Семенівка» 10 4 1 5 12-13 13
10 ФК «Пирятин» 11 4 1 6 15-21 13
11 «Харчовик» (Заводське) 10 3 2 5 14-26 11
12 «Зоря» (Староаврамівка) 10 2 1 7 9-23 7
13 «Локомотив» (Гребінка) 11 2 0 9 8-27 6
14 ФК «Чорнухи» 10 1 0 9 6-30 3
15 «Авангард» (Яреськи) 10 0 0 10 8-28 0