“Олександрія” мінімально перемогла “Ворсклу”

У матчі десятого туру української футбольної Прем’єр-ліги (УПЛ) сезону 2024-25 років, футбольний клуб “Олександрія” з однойменного міста Кіровоградської області виграв у полтавської “Ворскли” з рахунком 1:0. Гра відбулась 19 жовтня на стадіоні “Ніка” в Олександрії.

У першій половині гри ініціативою володіли господарі. Найактивнішим у складі олександрійців був бразилець Безерра. Саме він створив два найнебезпечніші моменти біля воріт “Ворскли” у першому таймі: на 37-ій хвилині він сам пробив поруч зі стійкою воріт після сольного проходу, а за хвилину Олександру Філіппову після пасу бразильця так само забракло точності.

Єдиний гол у грі стався на 58-ій хвилині: зрячий пас Микити Кравченка головою замкнув Олександр Бєляєв, відірвавшись від капітана полтавців Ігоря Пердути. Це перший гол центрального півзахисника олександрійців у сезоні та п’ята гольова передача флангового захисника, орендованого у київського “Динамо”.

Після голу відбулись заміни у складах обох команд, після чого гра вирівнялась, однак забити жодній з команд більше не вдалось, тож фінальний свисток арбітра матчу Олександра Омельченка зафіксував мінімальну перемогу підопічних Руслана Ротаня, яка стала для команди з Кіровоградщини сьомою у дев’яти матчах. Для підопічних же Сергія Долганського поразка в Олександрії — п’ята в сезоні.

“Олександрія” — “Ворскла” 1:0

Гол: Бєляєв, 58

“Олександрія”: Єрмаков — Кравченко, Кампос, Шабанов, Мартинюк — Козак, Калюжний, Мишньов (Джевані, 64) — Безерра, Філіппов (Кулаков, 85), Бєляєв (Шостак, 64).

“Ворскла”: Ісенко — Пердута, Гучек, Чорноморець, Бацула — Хрипчук, Скляр (Ковталюк, 64), Челядін (Ндукве, 64) — Кане (Кулаковський, 81), Ієде (Корнієнко, 82), Нестеренко.

Попередження: Калюжний, Мишньов, Шостак — Челядін, Скляр, Ісенко

Після звітного туру “Ворскла” — 11-та з дев’ятьма очками після десяти ігор.