Став відомий володар Кубку Полтавського району

У неділю, 28 травня відбувся фінал весняного кубка Полтавського району, в якому зустрічалися дві команди з Розсошинців Олімп та ДЮСШ Розсошенці.

Перемогу в доволі драматичному матчі здобули гравці ДЮСШ, які поступаючись по ходу поєдинку, змогли завершити матч на свою користь.

Всі основні події відбулися у другому таймі, перша ж половина поєдинку пройшла без голів.

Ближче до середини другого тайму Макляк вивів Олімп вперед. Гравцям ДЮСШ знадобилось лише 5 хвилин щоб відігратися, гол на свій рахунок записав Горбатович 1:1.

А на при кінці матчу тиск на ворота Олімпу призвів до помилки захисту номінальних господарів, що й вилилось в автогол. В підсумку 1:2 на користь ДЮСШ.

28.05.2017 р. стадіон с. Розсошенці, 300 глядачів.

«Олімп» (Розсошенці) – ДЮСШ (Розсошенці)  1:2

Голи: Макляк (59 ) – Горбатович (63 ), Чуприн («Олімп», 82 хв, автогол).

«Олімп»: Світий, Макляк   (Лазоренко, 80 хв), Тарельник, Мосієнко, Чамара, Передерій, Труш, Чуприн, Мелешко Б., Мацок (Козинський, 68 хв), Боцула.
Запасні: Братчик, Кальницький Д., Іванина.
Тренер: Макляк Костянтин.

ДЮСШ: Касьяненко, Коломієць, Стріляний С. (Каралкін, 73 хв), Сорокотя, Кальницький А. – кап. ком., Неділько (Тарчуков, 46 хв), Сивокінь, Горбатович (Ковальов, 83 хв), Миколаєнко, Ємець (Лисенко, 88 хв), Косяк.
Запасні: Гришко, Брагінець А., Шепітько.
Тренер: Брагінець Андрій.