Ворскла вдома зазнала розгрому від Карпат

24 лютого у Полтаві відбувся поєдинок 19-го туру УПЛ, в якому львівські “Карпати” на виїзді розгромили “Ворсклу”. Матч закінчився з несподіваним рахунком 0:4. Хет-триком у складі львів’ян відзначився Мар’ян Швед, який взимку, нагадаємо, підписав контракт з шотландським “Селтіком”, а в “Карпатах” продовжує виступати на правах оренди. Швед відзначився на 51-й (з пенальті), 55-й і 90-й хвилинах. Перший гол у матчі записав у свій актив італійський легіонер львівського клубу Франчиско ді Франко. На 85-й хвилині нагоду забити гол престижу упустив ворсклянин Карека, який з 11-метрової позначки пробив вище воріт. Після перемоги в Полтаві “Карпати” набрали 20 очок і вийшли на 9-е місце. “Ворскла” залишилася на 6-му місці (27 пунктів).

24.02.2019 р. 19 тур УПЛ сезну 2018/2019.

«Ворскла» – «Карпати» (Львів) 0:4

Голи: Ді Франко (25), Швед (51, з пен., 55, 90+1)

«Ворскла»: Шуст, Пердута, Даллку, Тарадуда, Кане, Кобахідзе (Шехіч, 54), Скляр, Шарпар, Артур (Ребенок, 78), Васін (Коломоєць, 65), Карека
Головний тренер: Василь Сачко

«Карпати»: Кучинський, Сандохадзе, Папа Гуйе, Мегреміч – Мякушко, Онгла, Кльоц, Гуцуляк (Слива, 89), Швед, Дебелко (Понде, 77), Ді Франко (Йода, 86)
Головний тренер: Фабрісіано Гонсалес