Ворскла вдома обіграла Чорноморець

31- го вересня у Полтаві відбувся поєдинок 7-го туру УПЛ, в якому “Ворскла” приймала одеський “Чорноморець”. Гра завершилася з рахунком 2:1. Основні події в цьому матчі розгорталися у другому таймі. На 50-й хвилині гравець “Ворскли” Владислав Кулач відкрив рахунок, після чого на 63-й Артем Чорній з “Чорноморця” його зрівняв. Долю матчу вирішив епізод в кінцівці гри, на 88-й хвилині, коли Дмитро Рижук зробив грубу помилки яка призвела до автогола – 2:1. Таким чином, “Ворскла” набрала 9 очок і обігнала “Чорноморець” в боротьбі за 4-5 місця турнірної таблиці.

31. 08. 2018  7 тур УПЛ м.  Полтава. Стадіон Ворскла.

«Ворскла» – «Чорноморець» 2:1

Голи: Кулач (49), Рижук (87, автогол) – Чорній (62)

На 24-й хвилині Кулач не реалізував пенальті (повз ворота)

«Ворскла»: Шуст, Артур, Пердута, Даллку, Чижов, Шарпар, Ребенок, Кобахідзе, Скляр (Габелок, 74), Кулач (Сергійчук, 90+3), Коломоєць (Карека, 68)

Головний тренер: Василь Сачко

«Чорноморець»: Літовченко, Рижук, Трубочкін, Грачов, Чорній, Смірнов, Савченко, Романюк, Леонов (Карноза, 46), Мусолітін (Татарков, 60), Діденко (Коваль, 81)

Головний тренер: Ангел Червенков

Попередження: Скляр (3), Карека (73), Шарпар (85), Габелок (90+3) – Смірнов (54), Трубочкін (59), Грачов (89).