Ворскла вдома перемогла Олександрію

У рамках 16-го туру УПЛ “Олександрія” та “Ворскла” зустрічалися у Полтаві. Матч завершився перемогою господарів – 3:1.

У першому таймі Владислав Кулач влучно поцілив у ворота команди з Кіровоградської області. У другому таймі полтавці заробили право на пенальті, який реалізував все той же Кулач. Владислав забив 8-й гол в сезоні та увірвався на 3-ю сходинку в списку бомбардирів УПЛ поточного сезону.

Ще один гол за “Ворсклу” забив Олів’є Тіль. За гостей відзначився Роман Вантух, який є вихованцем київського “Динамо” та перебуває в оренді від столичного клубу.

“Ворскла” вперше за шість матчів УПЛ здобула перемогу. До цього було чотири нічиї та дві поразки.

У полтавців в активі 25 очок, вони посідають п’яте місце в таблиці УПЛ.

7.02. 2021 року, м. Полтава, стадіон «Ворскла» ім. О. Бутовського.

«Ворскла» — «Олександрія» – 3:1

Голи: Кулач (39, 77, з пенальті), Тілль (70) — Вантух (55)

«Ворскла»: Різник, Пердута, Чеснаков, Альюн, Тілль (Де Ноойєр, 82), Пуцлін, Скляр, Цітаішвілі (Сапай, 65), Кане (Луїзао, 65), Степанюк (Челядін, 72), Кулач.

«Олександрія»: Білик, Мірошніченко, Бабогло, Бондаренко, Вантух (Стецьков, 80), Лучкевич (Третьяков, 46), Банада (Новіков, 81), Гречишкин, Шастал (Устименко, 67), Ковалець (Мишенко, 89), Сітало.

Попередження: Де Ноойєр — Гречишкін, Вантух, Шастал, Банада, Сітало.