Ворскла вийшла до 1/4 фіналу Кубка України

Полтавська Ворскла вийшла до наступного раунду Кубка України. 25 жовтня “біло зелені” в домашньому матчі 1/8 фіналу, з рахунком 2:0, здолали Донецький Олімпік. Обидва м’ячі полтавці забили в екстра таймі, основний же час поєдинку завершився нульової нічиєю. Голами відзначалися: на 104-й хвилині Шарпар, а на 109 хвилині Кулач.

25.10.2017 р. Кубок України. 1/8 фіналу м. Полтава. Стадіон “Ворскла” ім. Бутовського

“Ворскла” (Полтава) – “Олімпік” (Донецьк) 2:0

Голи: Шарпар 104, Кулач 109

“Ворскла”: Шуст, Ребенок, Даллку, Чижов, Кравченко (Кулач 74), Коломоєць, Матвієнко, Одарюк (Кадімян 61), Шарпар (Ткачук 113), Скляр, Пердута

“Олімпік”: Кічак, Мігунов, Хомутов, Цимбалюк (Біленький 66), Владис-Емерсон, Єдинак, Шестаков (Доронін 46), Шабанов, Міхальов, Лухтанов, Лук’янчук (Сондей 46)

Попередження: Скляр 101 – Шабанов 76, Владис-Емерсон 88