Ворскла вилетіла з Кубка України

У матчі 1/4 фіналу Кубка України з футболу СК “Дніпро-1” на рідному стадіоні в Дніпрі переміг “Ворсклу” з рахунком 2:0. У першому таймі команди голів не забивали. На 77-й хвилині зустрічі Станіслав Куліш вивів дніпрян вперед, замкнувши простріл партнера. Через п’ять хвилин Ігор Когут подвоїв перевагу господарів поля. Таким чином, СК “Дніпро-1” приєднується до “Зорі”, “Інгульця”, та Шахтаря.

7 квітня 2019 року Кубок України  1/4 фіналу.  м. Дніпро, стадіон «Дніпро-Арена» 9148 глядачів

«Дніпро-1» – «Ворскла» 2:0

Голи: Куліш (77), Когут (82)

«Дніпро-1»: Юрчук, Романюк, Лопирьонок, Логінов (кап), Польовий, Батагов (Загальський,73), Сніжко (Очігава,86), Когут, Чичиков (Шаповал,63), Куліш, Кузик.

Запасні: Кліщук, Чеботаєв, Очігава,Бєляєв, Кожушко.

Головний тренер: Дмитро Михайленко

«Ворскла»: Ткаченко, Пердута, Скляр, Габелок, Шарпар (Петрович,82), Карека (Коломоєць,65), Чеснаков (кап), Сапай, Чижов (Даллку,70), Саків, Кане.

Запасні: Шуст, Мисик, Мартиненко, Ребенок

В.о. головного тренера: Віталій Косовський