Ворскла в гостях обіграла Чорноморець і вийшла до 1/4 фіналу Кубка України

Завершився черговий матч 1/8 фіналу Кубка України, в якому “Чорноморець” в Одесі приймав “Ворсклу”. Полтавська команда перемогла з рахунком 2:1. У першому таймі команди, що виступали в експериментальних складах, обійшлися без забитих м’ячів. На 60-й та 63-й хвилинах “Ворскла” забила двічі – спочатку відзначився дальнім ударом Саків, а потім Карека впевнено реалізував пенальті. Вже на 69-й хвилині одесити скоротили відставання – Грачов виграв верхову боротьбу після подачі кутового і відправив м’яч у сітку. Рахунок 1:2 зберігся до фінального свистка. “Ворскла” вийшла у чвертьфінал Кубка України.

31.10.2018 Кубок України. 1/8 фіналу м. Одеса. Стадіон: “Чорноморець”

“Чорноморець” (Одеса) – “Ворскла” Полтава 1:2

Голи: Грачов 69 – Саків 60, Карека 63 (пен.)

Чорноморець: Безрук, Смірнов, Грачов, Мусолітін (Хомутов 82), Савченко, Карноза, Норенков,  Мютзерс (Татарков 46), Романюк (Семенов 76 ), Чорній, Штогрін

Ворскла: Ткаченко, Гіоргадзе, Якубу, Мартиненко, Саків, Кане, Скляр, Габелок (Мазур 87), Мисик, Одарюк (Сапай 56 ), Карека (Сергійчук 71)

Попередження: Савченко 30, Карноза 62 – Скляр 90+5