Ворскла завдяки дублю Кулача перемогла Львів й вийшла в 1/8 фіналу Кубка України

У Полтаві на стадіоні «Ворскла» ім. О. Бутовського відбувся матч 1/16 Кубка України з футболу між полтавською «Ворсклою» та ФК «Львів».

Господарі всю гру йшли вперед і не залишали м’яч супернику. Але особливо гострих моментів за 90 хвилин було обмаль: наприклад, у першому таймі потрібно відзначити тільки вихід Опанасенка під кутом з правого краю штрафного майданчика, коли він пробив у поперечину.

Каталізатором розвитку подій на полі став епізод під кінець години гри. Захисники “Ворскли” дали, здається, Ничу двічі за одну атаку розстрілювати Ткаченка. Голкіпер господарів врятував, а Юрій Максимов після цього епізоду провів відразу чотири заміни.

Природно, це спрацювало, адже поки “Львів” посилював гру футболістами команди U-21, то у полтавців на полі з’явилися ті бійці, які затягували “Ворсклу” на поточне друге місце в УПЛ.

Обидва голи на свій рахунок записав Влад Кулач – він двічі замикав флангові подачі ударом головою. Цього “Ворсклі” для перемоги вистачило. Навіть якби Ткаченко не врятував господарів від вірного голу вже в доданий час ще раз, “зелено-білі” свого б вже не відпустили.

30.09.2020 КУ 1/16 фіналу м. Полтава. Стадіон “Ворскла” ім. Бутовського

Ворскла – ФК Львів 2:0

Голи: Владислав Кулач 79, Владислав Кулач 82

Ворскла: Олександр Ткаченко, Микита Татарков (Олександр Скляр 61), Іван Пешич (Наджиб Якубу 69), Володимир Чеснаков, Вадим Сапай, Артем Челядін (Ібрахім Кане 61), Євген Опанасенко (Ігор Пердута 61), Денис Васін (Владислав Кулач 61), Павло Ребенок, Пап-Альюн Ндіайє, Дмитро Щербак

ФК Львів: Орест Костик, Артур Ременяк, Євген Оберман, Максим Комарець (Ігор Бекерський 86), Назарій Нич, Андрій Вічижанін, Велвес Сантос (Максим Брама 65), Олександр Романчук (Олег Алфьоров 86), Олександр Савошко, Станіслав Демків (Максим Мудрий 86), Остап Малашевський (Артур-Богдан Шута 69)

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*