Ворскла завершує виступи в Лізі Європи

У матчі відповіді третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи, Ворскла виграла домашній матч, але далі проходять словаки. Рахунок 0-0, вигідний для гостей, тримався аж до 67 хвилини, після навісу Армена Далку з правого флангу у штрафний майданчик, подачу замкнув Шиндер влучно пробивши головою в верхній кут воріт. Основний час матчу зафіксував рахунок 1-0. Арбітр з Азербайджану додав три хвилини, вже на першій доданій хвилині Євген Ткачук забиває рятівний гол для Ворскли. Який переводить матч в овер тайм. На 100 хв матчу після пробиття штрафного м’яч влучає в руку гравцю Жиліни, арбітр не вагаючись назначає пенальті. Який чітко реалізовує Санжар Турсунов. Ворскла могла забити й четвертий м’яч, натомість на доданій хвилині додаткового часу пропустила. Гол забив Вілліам, який нещодавно вийшов на заміну. Тож завдяки забитому голу на виїзді в наступний раунд проходить Жиліна.

Ворскла (Полтава) – Жиліна 3-1 (перший матч 0-2)

Голи: Шиндер, 67, Е. Ткачук, 90 + 1, Турсунов, 101 (з пенальті) – Вілліам, 120 + 1

Ворскла: Непогодов – Сапай, Е. Ткачук, Даллку, Сімінін (Пердута, 46) – Скляр (Міщенко, 87), А. Ткачук – Турсунов, Ковпак, Бартулович (Баранник, 60) – Шиндер

Жиліна: Волешак – Шпалек, Вавро, Шкрініар, Летич (Гучко, 118) – Паур, Печовскі, Мігалік (Виллиам, 78) – Бенеш (Шкварка, 73), Качор – Єліч

Попередження: Турсунов, Бартулович, Пердута, Даллку – Паур, Шпалек