Ворскла зазнала розгромної поразки в першому турецькому спарингу

У першому турецькому спарингу підопічні Сачка зазнали розгромної поразки від шостої команди болгарського чемпіонату ФК «Дунав». Виставивши два експериментальних склади, полтавці поступилися з рахунком 1:5, єдиний гол за Ворсклу забив з пенальті гравець, що знаходиться на перегляді, Максим Дегтярьов.

«Ворскла» – «Дунав» (Русе, Болгарія) – 1:5
Голи: Дегтярьов (52, пен.) – Дімов (16), Чеснаков (18, автогол), Шопов (28), Карагерем (58), Будінов (75, пен.)
 “Ворскла”: (1 тайм) Шуст, Пердута, Сапай, Чеснаков, Ковтун, Ткачук, Кравченко, Горбунов, Одарюк, Загорулько, Хльобас.
«Ворскла» (2 тайм): Сарнавський, Даллку, Остапенко, Штаненко, Кушніренко, Ребенок, Кунєв, Насібулін, Мельник (Тищенко, 81), Якубов (Шаповал, 81), Дегтярьов.
Головний тренер: Василь Сачко
 “Дунав”: Луков, Пєтков, Марем, Патєв, Раденцов, Дімов (к), Атанасов, Костадінов, Карагерем, Шопов, Муєці
Заміни: Добрев, Антонов, Мілчев, Айяс, Хупчев, Мітєв, Ларін, Будінов, Ненов, Давронов.
Старший тренер: Веселін Веліков