Ворскла зазнала четвертої поразки поспіль

16 жовтня Полтавська “Ворскла” у матчі одинадцятого туру чемпіонату України на виїзді у Кропивницькому поступилася місцевій “Зірці”

Обидва голи господарі забили у другому таймі. Спершу на 50 хвилині Щедрий з правого флангу прострілив на вільного Мойю, а Костариканець “корявим” ударом пробив голкіпера 1:0.

А на 78 хвилині Роман Попов, який вийшов на заміну рахунок подвоїв, перекинувши м’яч через Шуста 2:0.

Попри поразку, “Ворскла” залишилася на сьомій сходинці, відстань до шостої вже збільшилась п’ять очок.

“Зірка” (Кропивницький) – “Ворскла” (Полтава) 2:0

Голи: Мойя 51 хв, Попов 78 хв.

“Зірка”: Паст, Ковальов, Баєнко, Кучеренко, Бацула, Загальский (Фаворов, 65), Щедрий (Попов, 78), Перейра, Сітало, Фернандес Лопес, Мойя.

В.о. головного тренера:  Даріо Друді

“Ворскла”: Шуст, Дитятьєв, Пердута, Сімінін, Пилявский, Бартулович (Загорулько, 66), Турсунов (Ребенок, 82), Голодюк, Кравченко, Коломоєць, Хльобас (Кобахідзе, 37).

Головний тренер: Василь Сачко

Попередження: Перейра (27), Бартуловіч (37), Дитятьєв (55), Пердута (59), Мойя (62), Попов (78).