Ворскла зіграла внічию з Карпатами

Господарі поля своїми стараннями зуміли відкрити рахунок у грі до 16 хвилини. Гол після «стандарту» і оманливих корисних дій Кареки записали на Ребенка – 1:0
Господарі поля вели гру, створивши ще кілька хороших нагод для того, щоби забити, та до перерви не вдалося.
Значно агресивніше львів’яни почали діяти по перерві, і тут уже Ткаченко здійснив кілька показових сейвів. За хвилину до завершення основного часу гри «Карпати» досягли свого після точного удару Романа Дебелка – 1:1.

12 травня 2019 року. 28 тур Чемпіонату УПЛ м. Полтава, стадіон «Ворскла» ім. О. Бутовського.

«Ворскла» – «Карпати» – 1:1

Голи: Ребенок (16) – Дебелко (89)

“Ворскла”: Ткаченко – Сапай, Гіоргадзе, Чеснаков, Саків (Кане 64) – Скляр – Шехіч (Кобахідзе 68), Петровіч (Мисик 89), Шарпар, Ребенок – Карека

Тренер: Віталій Косовський

“Карпати”: Кучинський — Папа Гуйє, Сандохадзе (Дебелко 79), Мегреміч – Бусько (Мякушко 69), Онгла, Кльоц, Мірошниченко — Ді Франко, Йода, Понде

Тренер: Фабрісіано Гонсалес

Попередження: Шарпар 24, Шехіч 65 – Сандохадзе 34, Ді Франко 54, Мегреміч 85