Ворскла зіграла внічию з Рухом й втратила нагоду вийти на третє місце

Рух – Ворскла / Фото УПЛ

Суперники обмінялися голами, Цітаїшвілі забив в дебютному матчі за полтавчан

Під час зимової перерви в чемпіонаті в складі Ворскли відбулися певні кадрові зміни. Тож в стартовому складі з’явилися новачки люксембуржець Тілль та орендований у Динамо Цвіташвілі.

З перших хвилин зустрічі гравці Руху захопили ініціативу, й така активність львів’ян призвела до призначення пенальті у ворота гостей з Полтави. Одинадцятиметровий   впевнено реалізував   Климчук. На перерву господарі пішли за мінімальної переваги.

У другому таймі суперники не збавляли темп. На 52-й хвилині зустрічі дебютним голом відзначився хавбек Ворскли Георгій Цітаішвілі. Гравець увірвався з лівого флангу у штрафний майданчик Руху, пройшов кількох захисників і потужно вистрілив під ближню стійку. В кінці   поєдинку обидві   команди мала нагоди вигризти перемогу, але фінальний свисток арбітра зафіксував нічию 1-1.

Після чотирнадцяти турів чемпіонату України Ворскла посідає  5-те місце.

14.02.2021 УПЛ. 14-й тур. м. Львів «Арена Львів»

«Рух» – «Ворскла» – 1:1

Голи: Юрій Климчук (17, пенальті) – Георгій Цітаішвілі (52)

Попередження: Давид Зец (32), Максим Білий (56) – Альюн Ндіайе (62)

«Рух»: Олександр Бандура, Максим Білий, Давид Зец, Мар’ян Мисик, Роман Карасюк, Валерій Федорчук, Богдан Бойчук, Юрій Климчук, Юрій Копина, Остап Притула (Ростислав Русин, 73), Данило Кондраков (Микола Кухаревич, 27)

«Ворскла»: Дмитро Різник, Володимир Чеснаков, Сергій Яворський, Альюн Ндіайе (Артем Челядін, 71), Ігор Пердута, Георгій Цітаішвілі (Вадим Сапай, 90), Давид Пуцлін, Олівьє Тілль, Ібрахім Кане, Владислав Кулач (Дмитро Щербак, 62), Руслан Степанюк (Луїзао, 62)