“Ворскла” зіграла в нічию з “Десною”

У 25-му турі чемпіонату України з футболу полтавська “Ворскла” зіграла внічию проти чернігівської “Десни”

На 18-й хвилині Олів’є Тіль відкрив рахунок у матчі та вивів “Ворсклу” вперед. “Десна” подвоїла перевагу на початку другого тайму. Автор забитого м’яча – Андрій Гітченко.

Наприкінці матчу, на 84-й хвилині, захисник полтавської “Ворскли” Наджіб Якубу отримав другу жовту картку та достроково покинув футбольне поле.

Матч завершився з рахунком 1:1 і команди залишились на тих самих позиціях, які займали перед матчем. “Ворскла” – шоста, а “Десна” – п’ята. У команд рівна кількість очок, але чернігівці випереджають полтавців за додатковими показниками.

У наступному турі, який буде останнім в цьому сезоні УПЛ, “Ворскла” зіграє проти “Минаю”, а “Десна” зустрінеться з “Маріуполем”.

Місце в Лізі конференцій отримає команда, яка посяде п’яте місце в турнірній таблиці УПЛ. На нього претендують лише “Ворскла” і “Десна”.

5 травня 2021 року, 19:00. Полтава, стадіон «Ворскла» ім. О. Бутовського. +12 градусів. Без глядачів.

«Ворскла» — «Десна» – 1:1

Голи: Тілль (18) – Гітченко (54).

«Ворскла»: Різник, Яворський, Чеснаков (к), Сапай, Якубу, Ребенок (Кане, 58), Пуцлін, Тілль, Скляр, Степанюк, Кулач.

«Десна»: Паст, Тамм, Єрмаков, Домбровський, Арвеладзе (Картушов, 81), Калітвінцев, Гітченко (к), Сухоцький, Гуцуляк, Конопля, Дегтярьов (Безбородько, 46)

Попередження: Якубу (62), Сапай (90) – Конопля (39), Тамм (69), Гуцуляк (93).

Вилучення: Якубу (86, повторне попередження)