Ворскла мінімально перемогла Маріуполь

ворскла маріупіль

У рамках 17-го туру УПЛ “Маріуполь” та “Ворскла” зустрічалися у Полтаві. Матч завершився перемогою 0:1 команди Юрія Максимова.

У першому таймі Владислав Кулач влучно реалізував пенальті. Цей гол став першим і останнім в матчі. Таким чином, нападник скоротив відстань у гонитві бомбардирів до першого місця. Цей м’яч став 9-м для Владислава і це всього на один менше, ніж у лідера списку Віктора Циганкова.

“Маріуполь” отримав два вилучення за гру. На 34-й хвилині грубо порушив правила Олексій Биков, а на 79-й В’ячеслав Танковський отримав другий “гірчичник” і теж покинув поле.

6 березня 2021 року, 14:00. Полтава, стадіон «Ворскла» ім. О. Бутовського. 0 градусів.

«Маріуполь» — «Ворскла» – 0:1

Гол: Кулач (35, з пенальті)

«Маріуполь»: Гальчук, Кирюханцев, Биков, Сагуткін, Стасюк (Драмбаєв, 61), Чех Мампассі, 39), Кащук (Горбунов, 61), Мишньов, Танковський, Очеретько (Бондаренко, 61), Сікан (Кулаков, 41).

«Ворскла»: Різник, Чеснаков, Яворський, Альюн, Пердута, Тілль, Пуцлін, Скляр (Челядін, 46), Степанюк (Цітаішвілі, 67 (Де Ноойєр, 84), Кане, Кулач (Луїзао, 79).

Попередження:Танковський (56), Кулаков (90) — Кане (21), Скляр (39).

Вилучення: Биков (34), Танковський (78).