Ворскла на виїзді перемогла Карпати

23 липня, полтавська Ворскла у матчі другого туру УПЛ на виїзді перемогла Карпати з рахунком 1:3.

Першу небезпечну атаку в дебюті матчу створили “Карпати” в ході якої Чачуа влучив у стійку.

“Ворскла” відповіла дуже швидко, але на відміну від господарів полтавці свій момент використали сповна, повівши в рахунку вже на 5 хвилині поєдинку. Павло Ребенок зі штрафного подав на дальню стійку, Шарпар скинув м’яча на Коломойця, а Юрій влучно пробив.

Ще до перерви Львів’яни рахунок зрівняли, з передачі Худоб’яка голом відзначився Рібас,

Після пропущеного голу Ворскляни мали декілька моментів, щоб піти на відпочинок ведучи в рахунку, але реалізувати їх не змогли.

У другій половині матчу забивала тільки “Ворскла”. Спершу на початку другого таймі відзначився Шарпар. Вдруге вже в доданий до матчу час, остаточний рахунок встановив Одарюк.

23.07.2017. Перша ліга. 2-й тур. м. Львів.ст. «Україна»,  6 893 глядачі.

«Карпати» (Львів) – Ворскла (Полтава) 1:3
Голи: Рібас, 17 – Коломоєць, 5, Шарпар, 49, Одарюк, 90+1.

«Карпати»: Мисак, Мірошніченко, Нестеров, Перейра, Осман (Лобай, 79), Аркес Бласко, Голодюк (Карраскаль, 57), Кльоц, Худоб’як, Чачуа (Дебелко, 62), Рібас.
Запасні: Підківка, Бусько, Ткачук, Гуцуляк.
Головний тренер: Серхіо Наварро.

«Ворскла»: Шуст, Пердута, Скляр, Кадимян (Одарюк, 73), Кулач (Кравченко, 59), ШарпарЧеснаков, Матвієнко, Коломоєць (Загорулько, 83), Даллку, Ребенок.
Запасні: Ткаченко, Остапенко, Ткачук, Сапай.
Головний тренер: Василь Сачко.

Попередження: Перейра, 65, Аркес Бласко, 90+4 – Чеснаков, 15, Шарпар, 62, Скляр, 81, Одарюк, 86.